HAKKIMIZDA

ALDEKON EĞİTİM OFİS MOBİLYALARI İNŞ. TURİZM İTHALAT İHRACAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Aldekon Stadyum Koltuklar ve Konferans Koltukları Çözümleri, Sinema ve Tiyatro Koltukları, Ofis Koltukları, Kanepe, Bekleme Koltukları, Banklar ve Pist Koltukları, Ofis Koltukları, Okul ve Üniversite Mobilya Parçaları, Bilim ve Kimya Laboratuvar Sistemleri, Mobilya ve Eğitim Ekipmanı, Yönetici masaları ve toplantı masaları, ofis mobilyaları, çalışma masaları, mutfak tasarımları, Aldekon prefabrik binaları ve çelik binaları, hastane mobilyaları, üniversite mobilyaları, konferans odası mobilyaları, kreş ekipmanları, VIP koltuk spor salonları tasarlayınız.

Yıllık 300 000 adet stadyum Koltuğu Üretimi

Yıllık 200 000 Adet Konferans Koltuğu Üretimi

Yıllık 200 000 Adet Okul ve Amfi Sıra Üretiminde Lider Firma

Türkiyeden Dünyaya Aldekon Kalitesi

ALDEKON MİMARİ EKİP

Aldekon ürettiği ve teslim ettiği projelerle, TSE- ISO BELGELİ ürünlerle, daha iyi hizmet ve zamanında teslimat için Aldekon proje tasarım ekibi 24 saat sizin için çalışır.

TASARIM PROJE UYGULAMA

35 yıllık tecrübe, müşteri memnuniyeti merkezli; kalite anlayışı ile ANAHTAR TESLİMİ PROJE, TASARIM, UYGULAMALARDA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ OLMAKTADIR

ALDEKON MİMARİ EKİP

Aldekon ürettiği ve teslim ettiği projelerle, TSE- ISO BELGELİ ürünlerle, daha iyi hizmet ve zamanında teslimat için Aldekon proje tasarım ekibi 24 saat sizin için çalışır.

ALDEKON ÜRETİM MOBİLYA

Aldekon Üretim Kurumsal Çözüm Ortağınız

Türkiye’den Dünyaya Aldekon ; Hotel Mobilyalarında Aldekon Mimari Ekip Farkı İle Hotel Donatımında Arana Marka Konumuna Ulaşmıştır.
Kalite Farkı Yıllık 300.000 Adet Koltuk Üretimi İle Türkiye’nin Lider Firması Konumuna Kalite, Özveri, Azim ve Müşteri Memnuniyeti İle Liderlik Konumuna Ulaşmıştır.
Hedef: Aldekon Kalitesini Türkiye’den Dünyaya Ulaştırmak. Aldekonu Dünya Markası Yapmak , Dünya Liderliği Azmi ile Sürekli Çalışmaktır.

KALİTELİ MALZEME
PROFESYONEL EKİP
ERGONOMİK ÜRETİM
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sitemizdeki Tüm Resimler Aldekon Şirketler Grubuna Aittir, Kopyalanamaz, Çoğaltılamaz, Aksini Yapanlar Hakkında Yasal İşlem Yapılacaktır!

Main Menu